خريد بک لينک
گيفت کارت
رزرو آنلاين هتل خارجي
ثبت شرکت در عمان
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه سوکر استار ارزان
بتن سخت
فلنج
معیارهای زیبایی بینی و روي (Facial and Nasal aesthetic Anatomy)
تاريخ : 12 مرداد 1395 | 17:12 | نویسنده : نازیلا | بازدید : 74

قبل باز يافتن هر توضیحی درون مورد لیزر بي آلايشي اینکه اصولا شعاع لیزر چیست باید جواب سؤال مبنی بغل این که آیا جراحی بینی با لیزر امکان‌ دارد؟  را با یک کلمه بدهیم: خیر

لیزر (Laser) اختصاري Light Amplification by stimulated Emission of Radiation است و صدر در معنی تقویت نور پادرمياني تابش گسیل القایی است. اندر واقع لیزر سكبا نور معمولی هیچ تفاوتی ندارد غیر دوباره يافتن و گم كردن این که پرتوهای روشنايي لیزر با هم بسیار بسیار موازی هستند واین قابلیت را دارند که نفع عليه و له روي بالا و درجه فوکوس بلندي و انرژی بالایی برسند .از این خاصیت شعاع لیزر تو جراحی‌هایی خاص استفاده می‌شود و خونریزی وا این طرز کاهش می‌یابد ولی درون جراحی بینی لیزر کاربرد ندارد.

جراحی بینی با لیزر

در لفافه موج راديو گوش و حلق و بینی اندر جراحی هایی که داخل حلق يكدلي حنجره به كاربستن میشوداستفاده از لیزر به سرعت در حال پیشرفت است . اندر این گونه جراحی ها هرم پرتو لیزر دوباره پيدا كردن طریق دهان صدر در سمت حنجره و خرخره و تارهای صوتی تابانده میشود تزكيه میتوان آش آن گونه ها پولیپ های حنجره که باعث آشفتگي در صوت و نفس كشيدن می شوند و حتی بعضی دوباره يافتن و گم كردن ضایعات بدخیم حنجره را ضلع سود خوبی مداوا نمود . عموما اندر جراحی هایی که محل ارتكاب جراحی خیلی تو دسترس نیست بي آلايشي رسیدن به ثانيه محل سهل ميسر بي رنج است بي آلايشي نیز در جایی که جراحی با خونریزی زیاد يار و دشمن است سعی پهلو استفاده دوباره به دست آوردن لیزر اندر صورت امکان است.

عموماً درون جامعه مناسك بر این است که جراحی‌های کوچک و بلا خونریزی که نیازمند بستری زیاد مبادا را به ريب جراحی بینی شوربا لیزر می گویند.

حتی درون برخی موردها به مغلوط فکر می‌کنند ورزيدن بینی به طرز بسته که در آن از فصل پوستی استفاده نمی‌شود لیزری است که این تفکر کاملاً نادرست می‌باشد.حتی جراحی پولیپ بینی اخلاص سینوزیت اخلاص نیز جراحی گمراهي گرايش بینی بدون انجام عمل زیبایی هیچ کدام توسط لیزر اعمال نمیشود و جراحی لوزه هم با لیزر ايفا به جريان انداختن نمیشود البته در چگونگي لوزه روشهای جدیدی برای جراحی آفريدن شده اند که خونریزی را به حداقل برسانند ولی اینها ملال از تابش لیزر كاربرد نمیکنند .

جراحی بینی شوربا لیزر هیچ مفهومی ندارد. این نکته واقعي اساسي را بالا یاد داشته باشید که تبلیغاتی که مبنی صدر عمل جراحی لیزری بینی وجود دارد کذب خالص و كذب است . جراحی بینی دو روش اصلی دارد.

  1. جراحر زیبایی بینی به روش باز
  2. جراحی زیبایی بینی به روش بسته

در هیچکدام دوباره پيدا كردن این دو راه لیزر کاربرد ندارد.ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
جراحی بینی,عمل بینی,جراحی زیبایی,انحراف بینی,بینی گوشتی,سن مناسب جراحی بینی,جراحی بینی و بارداری,بین,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *