خريد بک لينک
گيفت کارت
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه سوکر استار ارزان
رزرو آنلاين هتل خارجي
فلنج
سایت همسریابی
عمل جراحی زیبایی بینی و بارداری
تاريخ : 6 تير 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : نازیلا | بازدید : <-PostHit->

انحراف بینی باید از 2 جانب مورد بررسی قرار گیرد یکی اعوجاج داخلی تیغه بینی است و دیگری کج بودن ظاهری بینی.
به تیغه ميانه مركز قلب بحبوحه بینی که بینی را به دو قسمت تقسیم می‌کند سپتوم بینی می‌گوییم. تیغه بینی دیواری است که از ساختمان‌های غضروفی و استخوانی تشکیل شده است،‌ قسمت‌های عقبی طرفه العين استخوانی و قسمت‌های جلویی ساختمانی غضروفی دارند.

انحراف بینی
انحراف بینی

عمل جراحی انحراف بینی

ذکر این نکته مهم است که درون تمامی افراد این تیغه بینی تا حدی كجي دارد و به تعبير دیگر سپتوم بدون هیچگونه انحرافی نابودي ندارد و درب اکثریت افراد با بررسی دقیق متوجه خواهیم شد که مقداری كجي سپتوم بینی جزئی كارآيي دارد ولی این ضلالت بینی جزئی دلیلی بر پايان جراحی انحراف بینی نیست مهم این است که آیا این كژي اعتساف بینی برای بیمار مشکلی خصوصاً از لحاظ تنفسی ایجاد نموده است یا خیر. مدخل سرپوش صورتی که انحراف بینی شخصی را دچار مشکلات تنفسی نموده باشد می‌توان با جراحی كجي بینی،‌ مشکل را تصحیح نمود. واجب به ذکر است که اگر جراحی محض به قصد صلح تصحيح انحراف تیغه بینی پايان شود،‌ ضلالت تیغه بینی ساماندهي ضمه شده و تنفس بیمار بهبود میابدولی تغییر داخل شکل ظاهری بینی ایجاد نخواهد شد و لخت عداد جراحی‌های زیبایی به حساب نخواهد آمد.
قسم دیگری از انحراف بینی انحرافی است که نمايان بینی را حتي درگیر کرده و به آن deviated Nose یا نيز بینی کج می‌گویند که با جراحی بینی به سادگی برطرف دمده شدن میباشد. این کجی ظاهری بینی می‌تواند رفيق با کجی تیغه باشد و یا منحصراً بس محدود به کجی درون استخوان‌های بینی باشد. جهت صلح تصحيح کجی ظاهری بینی نیاز به ادا جراحی زیبایی هويت عرضه دارد که تو حین رفتار جراحی ضلالت تیغة بینی هم تو صورتی که نيستي داشته باشد. صلح تصحيح می‌گردد .
یکی از علایق دکتر قارونی که مدتها روی طرفه العين مطالعه نموده اند جراحی و روشهای مرمت تاديب بینی های به صلح کج میباشد و ایشان پایان جريده خود تو دوره تخصصی گوشه و حلق و بینی را به این موضوع اختصاص دادند و با مطالعه بیمارانی که در دوران کودکی و سنین رشد دچار شوك بینی شده بودند و رگه آن ضربه مدخل سرپوش بزرگسالی منهاج حل های جدید و نوینی در تزكيه بینی های دارای کجی ظاهری ارائه نمودند که مورد توجه و توجه و بدرقه کنگره های معتبر داخلی و خارجی ثبات گرفت و ایشان مدخل سرپوش کنگره بین المللی اذن زاويه و حلق و بینی باب سال 2013 درون این مورد سخنرانی کردند.
تا به حال بیماران بسیاری از این رابطه تسلط با گمراهي گرايش تیغه بینی چه اعوجاج داخلی و چه کجی ظاهری توسط ایشان جراحی شده اند و حتی جراحی پلک موفق زیادی داشته اند و به نتایج دلخواه يد ارتباط یافته اند .

بینی از 3 ساختمان اصلی تشکیل شده است یکی لايه پوشاننده روی بینی و دیگری داربست زیر بشره که خود از ساختارهای استخوانی و غضروفی تشکیل شده است. نوع قشر پوشاننده روی بینی داخل نتیجة پيشه جراحی زیبایی بینی و نیز تکنیک‌های جراحی بسیار مؤثر است.حالا سوالی که مطرح میشه اینه که بینی گوشتی چیست؟

 عمل جراحی بینی گوشتی

اگر لايه روی بینی ضخیم بوده حاوی غدد چربی زیادی باشد به اشتباه به وقت حسن بینی گوشتی فرموده می‌شود. درب واقع بینی با توجه به پوست نزاكت مال به 3 عده تقسیم می‌شود:

  1. بینی با لحات نازک
  2. بینی با پوست نرمال
  3. بینی با پوسته ضخیم

جراحی بینی دروازه اندر افراد دارای لحات ضخیم (بینی گوشتی) قابل ادا است وليك قبل جراحی و درب جلسات مشاوره اولیه توضیحات همراه مقتضي به بیمار تو مورد نوع جلد بیمار داده خواهد شد. محدودیت‌هایی از نظر اجرا جراحی بینی گوشتی لياقت و عدم دارد که به آن‌ها استعاره خواهد شد.

  • تورم بعد از جراحی زیبایی بینی مدخل سرپوش بینی‌ گوشتی بیشتر از حالت عادی خواهد بود (حدود یک تا دو سال)
  • در شغل بینی‌ گوشتی نمی‌توان سایز بینی را خیلی خیلی کم کرد و درون جراحی بینی‌ گوشتی بیش از اینکه به فکر کاستن از سایز بینی باشیم، به فکر غلطگيري تعمير عیوب بینی و تقویت داربست بینی هستیم.

برای درک بهتر موضوع با این مثال توجه کنید . غرفه ای را درون نظر بگیرید که یک سقف بسیار سنگین دارد که این سقف روی چهار دیوار قرار ناراحت است این دیوارها بافتهای استخوانی و غضروفی بینی هستند و سقف سنگین این سرا هم داخل واقع جلد روی بینی است . جراح كرانه بابت کوچک کردن بینی وقت جراحی از سایز نسل و غضروف کم میکند و به ساختمان دم شکل میدهد. حال اگر این دیوار ها بیش از فراوان زياد کوچک شوند باعث میشود سقف سنگین خانه ریزش کند.

این نکته بسیار مهم است که بینی گوشتی را نمی‌توان با جراحی خیلی خیلی کوچکتر کرد و بیمار می‌بایست پيش از از عمل اشراف کامل به این نکته داشته باشد و از عمل بینی خود توقعات منطقی و عقلانی داشته باشد و تو فکر کوچک کردن خیلی زیاد بینی خود نباشد.

حتماً شنیده‌اید که بینی گوشتی بنابرين از جراحی بر می‌گردد. برگشت بینی گوشتی بعد از كردار جراحی یک باور کاملاً ناصحيح و درست است و هیچ پایه علمی ندارد. تو واقع بینی گوشتی که با اصول صحیح جراحی شده باشد و جراح نوبت جراحی بینی گوشتی عمل به تقویت ساختار داربستی بینی نموده باشد خير تنها بر نمی‌گردد بلکه با گذشت نوبت و کاهش تورم بینی زمان به روز زیباتر از پيش از جراحی خواهد شد.

سن عاقبت عمل جراحی زیبایی بینی در افراد مختلف متفاوت میباشد:

  •  در دختران بنابرين از 16 و داخل پسران پس از 18 سالگی می‌توان اقدام به ادا جراحی بینی نمود.
  • در سن‌های بالاتر می‌توان دروازه اندر هر سنی جراحی را پايان داد ولی به همه حال نتایج جراحی درب افرادی که پوسه جوان و شادمان و پژمرده دارند تا حدودی از افراد میانسال بهتر خواهد بود.

سن انجام عمل جراحی زیبایی بینی درون سنی کمتر از سنین ذکر شده یعنی دختر زیر16 سال و نونهال و دختر زیر 18 سال میتواند باعث ایجاد كمبود در رشد و بلوغ فاعل و بینی شود. در واقع بینی مرکز رشد كنا است و دستور بركشي کل كنا در دوران بلوغ توسط صفحات بركشي استخوانی که مدخل سرپوش بینی روش دارند داده میشود.پس حرفه جراحی زیبایی بینی و یا سن عاقبت عمل جراحی زیبایی بینی گذشته و بعد از بلوغ میتواند عادت بزه ایجاد نقایصی مدخل سرپوش رشد كنا و بینی شود .جهت تاييد این موضوع تحقیقات زیادی فرجام شده است درون یکی از این تحقیقات که روی خرگوشها سر پشه دره سال 2010 دروازه اندر امریکا فرجام شده است تعدادی بچه خرگوش را که تازه متولد شده بودند جراحی کرده و مراکز رشد بینی انها را تخریب کردند آخر با بزرگ دمده شدن بچه خرگوشها و به بلوغ رسیدن آنها متوجه شدند که بلي تنها بینی آنها بركشي نکرده است بلکه رشد ما بقی صورت هم با نابساماني مواجه شده و بركشي کاملی ندارد.پس این فرضیه به اثبات رسید که صفحات بركشي استخوانی بینی ناحيه كانون شروع بركشي خود بینی و بقیه فاعل در عصر بلوغ هستند و حتی المقدور نباید قبل از دوره بلوغ آسیب ببینند و سن كار بینی بعد از زمان بلوغ است.

سن مناسب جراحی بینی

در موارد بسیار خاص و شگفت ممکن است کودکان دستخوش انحراف بینی شدید باشند که علت نزاكت مال می تواند مادرزادی و یا در تاليف ضربه به بینی باشد . مدخل سرپوش این کودکان تنفس از بینی مختل شده علایمی مثل تنفس دهانی وخشکی دهان هنگام بیدار ازمد افتادن از خواب و همین طور خرو پفو شبانه ایجاد میشود.

در این مورد خاص محض و منحصراً بس جراحی كج روي بینی که در زبان علمی به متعلق سپتوپلاستی می گویند و نه عمل زیبایی لحظه هم به صورت کاملا محدود خاتمه میشود . و نشانه غايت از جراحی فقط تهذيب انحراف بینی از باطن بینی بدون ایجاد تغییرات ظاهری سر پشه دره بینی کودک است . با این پيشه جراحی و تصحیح ميل بینی تنفس کودک تا حدودی بهتر میشود و اعمال آخر عمل اصلی یعنی تصحیح کامل كژي اعتساف بینی و سن جراحی بینی به سنین بالاتر یعنی دختران بالای 15 تا 16 سالگی و پسران بالای 18 سالگی موکول میشود.

 

 ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
جراحی بینی,عمل بینی,جراحی زیبایی,انحراف بینی,بینی گوشتی,سن مناسب جراحی بینی,جراحی بینی و بارداری,بین,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *